O Firmie

Skupujemy łożyska na terenie całej Polski – gwarantujemy najlepsze ceny za najlepszej jakości łożyska! Tylko u nas masz możliwość sprzedania również łożysk używanych.
Zadzwoń – otrzymasz indywidualną wycenę, rozpoznanie typu i numerów seryjnych łożysk niezapakowanych i używanych. Na życzenie odbieramy łożyska z dowolnego miejsca w kraju.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
Zapraszamy do zakładki KONTAKT.

Jak dbać o łożyska?

Łożyska składają się z kilku elementów. Aby zapewnić im jak najdłuższą i bezawaryjną pracę, konieczne jest podejmowanie właściwych środków ochronnych i zapobiegających przed awariami. Kluczem do długiego działania łożyska, jest utrzymywanie go w czystości i zapewnienie właściwego smarowania. Łożyska, które nie są zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych i przenikaniem do nich kurzu i piasku, znacznie szybciej ulegają zatarciu i zniszczeniu. Wówczas nie ma innej rady, jak tylko wymienić je na nowe. Problem pojawia się wtedy, kiedy łożyska nie występują już w sprzedaży. Jedyną deską ratunku jest wówczas firma skup łożysk. W swojej ofercie posiadamy setki nowych i używanych, regenerowanych łożysk, potrzebnych do działania różnego rodzaju pojazdów, maszyn rolniczych i przemysłowych oraz  samochodów. Skąd zdobywamy takie elementy? Prowadzimy skup łożysk na terenie całego kraju, kupując je za gotówkę od osób prywatnych oraz firm. Płacimy naprawdę bardzo dobre ceny, w zamian za dostarczenie do nas niepotrzebnych Państwu łożysk.